epasit
START O NAS LINKI OFERTA KONTAKT
PRODUKTY
REALIZACJE REFERENCJE CERTYFIKATY i OPINIE

Szukacie Państwo rozwiązania? - mamy odpowiedź!

epasit
Pleśń jest problemem, który z upływem czasu staje się coraz bardziej kłopotliwy. Pleśń jest jednak łatwa do opanowania. Rozwiązaniem tego problemu jest wykonanie ocieplenia przy zastosowaniu płyt termoizolacyjnych epatherm.


 


Jest to rozwiązanie na ściany uszkodzone działaniem wilgoci i soli, szczególnie w starym budownictwie (mokre mury, wykwity, odparzenia i zniszczone tynki). Głównym problemem w takich wypadkach nie jest osuszanie i zabezpieczanie przeciwwilgociowe budynku, ale jego zabezpieczenie przed niszczącymi działaniami soli.


* Uzdrawianie starego budownictwa
* Farby i impregnaty

Uzdrawianie zawilgoconego muru lub betonu przez dodatkowe późniejsze uszczelniające środki zaradcze nie zawsze jest proste, w każdym przypadku jednak dość kosztowne. Dlatego budowla powinna być od początku chroniona przez wystarczające uszczelnienia.


* Uszczelnianie mineralne
* Uszczelnianie bitumiczne


Beton jest jednym z najważniejszych materiałów budowlanych. Pomimo jego wysokiej mechanicznej wytrzymałości częste są uszkodzenia i muszą być uzdrawiane lub należy im od początku zapobiegać. Główną przyczyną uszkodzeń betonu jest niedostateczna jakość betonu i przeciążenie. Grupa produktów epasit "ochrona betonu" obejmuje program kompletny dla iniekcji, naprawę betonu, impregnację, lakierowanie i powlekanie.


* Ochrona betonu
* Naprawa betonu, system wiązany żywicą

Ząb czasu nadgryza nasze budowle. Wpływ środowiska niszczy materiał budowlany, który pragniemy zachować na wieczność. Cenne budowle historyczne zanikają. Istnieją różne sposoby na odnowienie naturalnych lub sztucznych kamieni. Po pewnym czasie można zauważyć miejsca, w których wykonywano poprawki. Im więcej oryginalnego kamienia ulega zwietrzeniu, tym bardziej są widoczne restaurowane miejsca jako plomby.


Środki do malowania podkładowego, zaprawy specjalne i narzędzia do licznych obszarów zastosowań zebrano w grupę produktów "specjalne materiały budowlane".


* Środki gruntujące
* Zaprawy specjalne
* System usuwania rys

Podłoże do układania musi być wytrzymałe, nośne, suche i czyste. Nierówny tynk i jastrych cementowy musi być wyrównany odpowiednią zaprawą szpachlową, taką jak epasit bs (szpachla betonowa) lub betonową zaprawą posadzkarską taką, jak epasit asn (masa wyrównująca).

Do każdego obszaru zastosowań istnieje z epasit odpowiedni klej i pasujący materiał do spoinowania.

Do wszystkich prac spoinowych oferowane są materiały spoinowe w różnych kolorach. Płytki okładzinowe są dzisiaj układane głównie metodą licowania na cienkiej warstewce zaprawy.
Valid HTML 4.01 Transitional

Na naszej stronie znajdziecie Państwo informacje na temat:
epasit, epatherm, renowacje, ocieplenia od wewnatrz, izolacja, termiczna, cieplna , termoizolacja, hydroizolacja, osuszanie, klimaplatte, odgrzybianie, plyta klimatyczna , przedsiębiorstwo, budowlane, exim, eximreno, krakow, Piotr Czerski,
EPASIT - EPATHERM , System Renowacji 2000, System Płyt Klimatycznych Wewnętrznych EPATHERM , System Renowacji Piaskowca , System Uszczelniania , System Ochrony Betonu , Klejenie i Spoinowanie , Specjalne Materiały Budowlane , klimaplatte


       Współpraca graficzna: Maciej Sroka 2007