epasit
START
O NAS LINKI OFERTA KONTAKT
PRODUKTY REALIZACJE REFERENCJE CERTYFIKATY i OPINIE

Produkty epasit są znane i sprzedawane w 30 krajach od 62 lat, a w Polsce od 1988 roku. Utożsamia się je z wysoką jakością i skutecznością. Firma Epasit była druga w Europie, która rozpoczęła produkcję materiałów uszczelniających na bazie cementu stanowiących alternatywę dla uszczelnień bitumicznych. Pierwsze produkty Epasitu to materiały stosowane do uszczelnień nowych budowli, zbiorników na wodę pitną, uszczelniej wewenętrznych – bez odkopywania, reperacji betonu, klejenia oraz fugowania.
  W 1975 roku Epasit jako pierwszy wprowadził na rynek tynk renowacyjny, który z czasem stał się bazą dla utworzonego Systemu Renowacji 2000. Epasit to także proste rozwiązanie problemu z pleśnią, czyli czystomineralne płyty klimatyczne epatherm.


Aktualności

Posiadamy w ofercie sprawdzone od kilkunastu lat na polskim rynku systemy i materiały do renowacji obiektów popowodziowych.

(więcej informacji już wkrótce...)

To rewelacyjne rozwiązanie na zawilgocone, zagrzybione ścinany w budynkach zabytkowych, lub jeśli ze względu np. na zabytkowy charakter fasady (ozdobne elementy elewacji, mur pruski, cegła klinkierowa) niemożliwa jest termomodernizacja zewnętrzna. Jest to produkt czystomineralny, składający się z wapnia, piasku i wody.
Właściwości płyty:
  • termomodernizaja
  • paroprzepuszczalna
  • niepalna
  • dźwiękochłonna
  • nieszkodliwa dla zdrowia i środowiska
  • zdrowy klimat w pomieszczeniu
  • łatwa w montażu

Muzeum: Zespół Pałacowo-Parkowy w Dobrzycy.
Klasyczny pałac położony w południowo-wschodniej części Dobrzycy jest dziełem Stanisława Zawadzkiego (1743-1806) czołowego architekta epoki klasycyzmu w Polsce. Całość założenia pałacowo-parkowego składa się z rozległego parku, pałacu zbudowanego na planie węgielnicy masońskiej, oficynki, monopteru i panteonu. Zespół w Dobrzycy określony jest jako przykład architektury klasycznej z wyraźnymi już cechami stylu romantycznego.
Valid HTML 4.01 Transitional

Na naszej stronie znajdziecie Państwo informacje na temat:
epasit, epatherm, renowacje, ocieplenia od wewnatrz, izolacja, termiczna, cieplna , termoizolacja, hydroizolacja, osuszanie, klimaplatte, odgrzybianie, plyta klimatyczna , przedsiębiorstwo, budowlane, exim, eximreno, krakow, Piotr Czerski,
EPASIT - EPATHERM , System Renowacji 2000, System Płyt Klimatycznych Wewnętrznych EPATHERM , System Renowacji Piaskowca , System Uszczelniania , System Ochrony Betonu , Klejenie i Spoinowanie , Specjalne Materiały Budowlane , klimaplatte


       Współpraca graficzna: Maciej Sroka 2007